TA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. KLIKNIJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ.

 

 

"Świat Muszli i Minerałów" - Grzegorz Pilarczyk.

Grzegorz Pilarczyk prowadzi działalność od 1983 roku w Poznaniu. Początkowe zainteresowania właściciela firmy - to wyroby z ceramiki i biżuteria ekologiczna. W latach 90-tych rozpoczął produkcję biżuterii z mosiądzu, brązu i srebra. Ten okres działalności był wynikiem jego zainteresowań historią i starymi kulturami.

"Świat Muszli i Minerałów" to firma rodzinna. W swoich poczynaniach wspierany jest przez żonę Barbarę i córkę Aleksandrę. Ich wspólne zainteresowania to - kultura i życie Wikingów. Dziś, wraz ze złotnikami: Wojtkiem Kramerem i Danusią Dobrzykowską, stworzył Zespół, który proponuje Państwu wyroby ze srebra i brązu.

W ofercie znajdziecie Państwo również biżuterię z kamieni naturalnych z dominującym kryształem górskim oraz skamieniałościami. Hobby, którym jest zbieranie minerałów, poszerzanie wiedzy o kamieniach szlachetnych i skamieniałościach, pozwala na tworzenie unikatowej biżuterii.

Wynikiem tej rodzinnej pasji są Międzynarodowe Giełdy Kamieni, Minerałów i Wyrobów Jubilerskich, organizowane przez Grzegorza Pilarczyka w Poznaniu od 16 lat! Giełdy kamieni rodziły się trudno w zdominowanym przez Międzynarodowe Targi Poznaniu. Dziś odbywają się dwa razy do roku - wiosną i zimą - gromadząc pasjonatów, uczniów i studentów oraz tych, którzy kochają piękno natury.