1. Czy można wysłac przesyłkę bez pobrania, a ja przeleję pieniądze na Państwa konto?

Wszystkie zamówienia realizujemy w oparciu o dwie metody płatności: Przelewem, na podany na naszej stronie internetowej numer konta albo przy odbiorze, u litonosza - przesyłka pobraniowa. W przypadku przelewu, zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, a w przypadku płatności przy odbiorze, zamówienia realizujemy niezwłocznie.

 

2. Czy realizujecie Państwo zamówienia indywidualne?

Tak, realizujemy zamówienia indywidualne, co można zobaczyć w osobnej galerii, w zakładce Zamówienia indywidualne. Potrzebujemy tylko wzór tego co mamy wykonać, możliwie jak najwięcej zdjęć, szkiców, rysunków z wymiarami oraz preferencje z jakiego materiału dany wzór ma być zrobiony. Standardowo wykonujemy ze srebra, brązu i mosiądzu, a także mosiądzu pozłacanego. Każdy projekt ustalamy indywidualnie z zamawiającym. Z zasady nie kopiujemy wyrobów innych twórców. Wykonujemy repliki znalezisk archeologicznych.

 

3. Z jakich materiałów wykonujecie ozdoby?

Standardowo ozdoby wykonujemy ze srebra próby 925 oraz z brązu i z mosiądzu. W ofercie mamy też produkty z mosiądzu pozłacanego. Każdy ze wzorów możemy wykonać także ze złota na specjalne zamówienie.

 

4. Co oznacza określenie wzór zastrzeżony?

Oznacza to, że jest to wzór wykonany na specjalne zamówienie konkretnej osoby i nie będziemy go powielać. Jest to nasze zobowiązanie, że wykonamy dany wzór tylko na potrzeby osoby zamawiającej. Repliki wzorów historycznych nie podlegają zasadom wzoru zastrzeżonego.