Zamówienie należy złożyć przez sklep internetowy bądź mailowo na adres: pilarart@poczta.onet.pl, wskazując symbole oraz ilość zamawianych produktów, a także wybierając sposób płatności i wysyłki.

 

W przypadku gdy zamówienie dotyczy pierścieni należy podać zamawiany rozmiar mailowo na adres: pilarart@poczta.onet.pl. Wszelkie inne uwagi dotyczące zamówień należy kierować również na ten sam adres mailowy.

 

 

Formy płatności:

 

- za pobraniem/przy odbiorze,

- przelewem tradycyjnym.

 

 

Rodzaje przesylek:

 

- Poczta Polska, list polecony, priorytet - 10 zł,

- Poczta Polska Pocztex, przesyłka pobraniowa 24h - 20 zł,

- Paczkomat InPost - 17 zł,

- Kurier InPost - 20 zł,

- Odbiór osobisty - 0 zł.

 

 

Czas realizacji:

 

Wszystkie zamówienia realizujemy maksymalnie do dwóch tygodni od złożenia zamówienia, standardowo w ciągu trzech dni roboczych. I w tym też terminie wysyłamy przesyłkę za pobraniem, doliczając koszty wysyłki, które standardowo wynoszą 20 złotych. W formularzu zamówienia automatycznie doliczany jest koszt 20 złotych - to średni koszt wysyłki w kraju. W razie znaczącej różnicy i w przypadku przesyłki zagranicznej, przed wysyłką indywidualnie doliczamy koszt przesyłki. Jeśli koszty, wysyłki są większe, informujemy o tym mailem przed wysyłką. Cała płatność odbywa się przy odbiorze, u listonosza/w urzędzie pocztowym.

 

Istnieje także możliwość płatności przelewem na konto. Wtedy koszt wysyłki wynosi 10 złotych w przypadku listu poleconego, 17 zł w przypadku wysyłki do paczkomatu i 20 zł w przypadku wysyłki kurierem InPost. Zamówienie realizujemy i wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie, jeśli produkt jest dostępny na stanie. W sytuacji wydłużonego (powyżej dwóch tygodni) terminu realizacji zamówienia (z powodu braku dostępności produktu, przerwy urlopowej itp.) o powyższym informujemy mailowo z prośbą o potwierdzenie zamówienia.

 

 

Nr Konta :

MILLENNIUM BIG BANK SA POZNAŃ

Nr 19 1160 2202 0000 0000 1821 7741

Świat Muszli i Minerałów

Grzegorz Pilarczyk

ul. Kcyńska 5

61-046 Poznań

 

 

 

Większość zamówień realizujemy "od ręki", czyli w przeciągu kilku dni, ale zastrzegamy sobie dłuższy czas realizacji w razie, gdybyśmy akurat czegoś nie mieli na stanie i musieli wykonać od podstaw. Zamówienia indywidualne realizowane są w indywidualnym terminie, w zależności od rodzaju zamówienia i po uzgodnieniu terminu.

 

 

Informacji w sprawie zamówień i wysyłek udzielamy pod numerem tel. 607 447 690.