Jestśmy na wszystkich większych imprezach rekonstrukcyjnych w kraju. Na bieżąco będzie pojawiał się dokładny plan naszych wyjazdów.

 

Nie brakuje nas także na festiwalach wczesnośredniowiecznych w Europie, na które już corocznie jesteśmy zapraszani. Sezon wyjazdów rozpoczynamy w luytm Marketem Historycznym w Yorku w Anglii, a kończymy w listopadzie we francuskim Compiegne. Przez ten czas prawie w każdy weekend można nas spotkac na naszym historycznym stoisku ze średniowieczną częścią naszych wyrobów. Nasze wyroby sprzedają w seonie Muzeum Archeologiczne w Biskupinie oraz na stałe Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

 

Można nas też spotkac na Giełdach Minerałów i Wyrobów Jubilerskich organizowanych w większych miastach Polski (Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław).

 

 

W stałej sprzedaży nasze wyroby oferujemy Państwu w naszej pracowni w Poznaniu, przy ul. Kcyńskiej 5. Prosimy umówić wizytę przed przybyciem.

 

 

W najbliższym czasie nasze stoisko historyczne wzbogacone o najnowszą ofertę będzie można spotkać na Festiwalach Historycznych, o których będziemy informować na bieżąco w tym właśnie miejscu.

 

 

(Harmonogram imprez na rok 2024 zostanie opublikowany wkrótce)*

 

 

DO ZOBACZENIA!!!

 

 

*Aktualnie przez cały sezon letni nasze stoisko handlowe znaleźć można codziennie w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie.

 

Także podczas:

 

- Majówka w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie

- Warsztaty Archeologii Eksperymentalnej w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie

- Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie

- Wikingowie odkrywają Amerykę - spotkanie Wikingów z Indianami w centrum Słowian i Wikingów w Wolinie.

 

A ponadto:

 

- Targ Solny w Kołobrzegu

- Najazd Barbarzyńców w Ogrodzieńcu

- Festiwal Dwa Oblicza w Trzcinicy

- Festyn Archeologiczny w Biskupinie

 

I za granicą:

 

- International Viking Market in Ribe VikingeCenter, Denmark

- Meadieval Festival in Oslo, Norway

- Burgfest in Neustadt-Glewe, Germany

- Slawentage in Oldenburg, Germany

 

ZAPRASZAMY!!! WELCOME!!!