Jestśmy na wszystkich większych imprezach rekonstrukcyjnych w kraju. Na bieżąco będzie pojawiał się dokładny plan naszych wyjazdów.

 

Nie brakuje nas także na festiwalach wczesnośredniowiecznych w Europie, na które już corocznie jesteśmy zapraszani. Sezon wyjazdów rozpoczynamy w luytm Marketem Historycznym w Yorku w Anglii, a kończymy w listopadzie we francuskim Compiegne. Przez ten czas prawie w każdy weekend można nas spotkac na naszym historycznym stoisku ze średniowieczną częścią naszych wyrobów. Nasze wyroby sprzedają w seonie Muzeum Archeologiczne w Biskupinie oraz na stałe Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

 

Można nas też spotkac na Giełdach Minerałów i Wyrobów Jubilerskich organizowanych w większych miastach Polski.

 

 

W stałej sprzedaży nasze wyroby oferujemy Państwu w naszej pracowni w Poznaniu, przy ul. Kcyńskiej 5.

 

 

W najbliższym czasie nasze stoisko historyczne wzbogacone o najnowszą ofertę będzie można spotkać na Festiwalach Historycznych, o których będziemy informować na bieżąco w tym właśnie miejscu.

 

 

(Harmonogram imprez na rok 2023 zostanie opublikowany wkrótce)*

 

 

DO ZOBACZENIA!!!

 

 

*Aktualnie przez cały sezon letni nasze stoisko handlowe znaleźć można codziennie w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie.

 

Także podczas:

 

- 28.07. - 01.08.2023r. - Warsztaty Archeologii Eksperymentalnej w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie

- 03-06.08.2023r. - Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie

- 12-13.08.2023r. - Wikingowie odkrywają Amerykę - spotkanie Wikingów z Indianami w centrum Słowian i Wikingów w Wolinie.

 

A ponadto:

 

- 18-20.08.2023r. - Festiwal Dwa Oblicza w Trzcinicy

- 16-20.09.2023r. - Festyn Archeologiczny w Biskupinie

 

ZAPRASZAMY!!!